łazienkowe kreacje

Projekt łazienki

Funkcjonalny  i ciekawy projekt  łazienki to dla nas nie tylko praca, ale także misja, której celem jest wykreowanie komfortowej przestrzeni. Każdy projekt powstaje w wyniku współpracy z Wami, co daje gwarancję, że wynik naszej pracy jest dokładnie tym, na czy Wam zależy.
W Centrum Glazury wszystkie projekty łazienek są realizowane przez Łazienkowe Kreacje.

 

Projekt łazienki a w nim pralka w łazience.

Co zrobić, aby otrzymać projekt wymarzonej łazienki?

Krok 1

Prześlij rzut pomieszczenia w formie planu architektonicznego bądź odręcznego szkicu wraz z naniesionymi wymiarami na dane kontaktowe. Nie martw się, skontaktujemy się z Tobą, jeśli zabraknie jakiejś informacji.

Krok 2

Poinformuj nas o wybranych kolekcjach, oczekiwaniach lub inspiracjach.

Krok 3

W odpowiedzi na przesłane materiały otrzymasz maila z danymi do przelewu. Dokonaj zapłaty za projekt- 400zł. Istnieje możliwość rozliczenia całej tej kwoty przy realizacji zamówienia na płytki.

Krok 4

Krok 4 należy do nas . W ciągu 3 dni otrzymasz propozycję projektu. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji uzupełniamy projekt o potrzebną dokumentację.

Najczęściej zadawane pytania

Projekt łazienki kosztuje 400zł. Istnieje możliwość rozliczenia tej kwoty przy zamówieniu płytek.
Po akceptacji układu funkcjonalnego otrzymujesz projekt łazienki oraz wizualizację w ciągu trzech dni roboczych.
Do wykonywania projektu przystępujemy po wnikliwej analizie wszystkich informacji, jakich nam dostarczasz. Bazujemy na Twoich oczekiwaniach, upodobaniach, inspiracjach. Bierzemy pod uwagę zgłaszane ograniczenia funkcjonalne czy budżetowe. Projekt, który wysyłamy do akceptacji jest odzwierciedleniem naszych wspólnych ustaleń. Jeśli jednak chcesz zobaczyć projekt w innej odsłonie, masz możliwość zgłosić poprawki w ciągu 3 dni.
Tak- dokumentacja projektu jest ostatnim etapem jego tworzenia.
Jeśli zdecydujesz się na zakup u nas wszystkich płytek z projektu, kwotę zapłaconą za projekt odejmiemy od kwoty zamówienia. 
Za projekt możesz zapłacić przelewem na konto, na podstawie faktury, jaką dostaniesz od nas w odpowiedzi na Twoje zamówienie.