wyprzedaż
Radaway brodzik Argos C 90×90 o nr  katalogowym 4AC99-01. Biały brodzik akrylowy do montażu bezpośrednio na podłodze. Posiada gładką, antybakteryjną powierzchnię. Charakteryzuje się szybkim montażem i prostą regulacją. Wysokość brodzika 55mm.
Produkt nowy z ekspozycji sklepu.

Cena wyprzedażowa 420zł

wyprzedaż
Brodzik Tasos Plus E 100×80 prawy firmy Radaway. Nr kat. STE1086-30R. Brodzik akrylowy z wypełnieniem do montażu bezpośrednio na podłodze. Posiada antybakteryjna powierzchnię ułatwiającą czyszczenie, doskonałą izolację termiczną, która daje efekt ciepłej powierzchni. Wysokość brodzika to tylko 50mm.
Produkt nowy, z ekspozycji sklepu.

Cena wyprzedażowa 540zł

Brodzik asymetryczny Radaway Tasos plus e 100x80 prawy
wyprzedaż
Kabina asymetryczna 100×80 z drzwiami wahadłowymi otwieranymi do środka i na zewnątrz. Szkło bezpieczne, hartowane o grubości 6mm. System mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany. Mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje chichą i bezawaryjną pracę. Kabina posiada eleganckie chromowane detale. Można ją montować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze. Kabina posiada powłokę Easy Clean. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.
Produkt nowy, z ekspozycji sklepu.

Cena wyprzedażowa 1620zł

wyprzedaż
Drzwi wnękowe 120cm z grawerem Magnolia. Szkło bezpieczne, hartowane o grubości 6mm. System mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany. Zawiasy zlicowane z taflą szkła, co ułatwia czyszczenie drzwi. Mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje chichą i bezawaryjną pracę. Drzwi posiadają eleganckie chromowane detale. Drzwi posiadają powłokę Easy Clean. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.
Produkt nowy, z ekspozycji sklepu.

Cena wyprzedażowa 1440zł

wyprzedaż
Drzwi wnękowe 100cm. Szkło bezpieczne, hartowane o grubości 8mm. System mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany. Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia.Drzwi posiadają eleganckie chromowane detale. Powłoka ochronna ułatwiająca czyszczenie kabiny prysznicowej. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Nagroda „Design dla Konesera. Piękno Innowacja Prestiż” dla kabin z tej serii.
Produkt nowy, z ekspozycji sklepu.

Cena wyprzedażowa 1620zł